Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

V skladu z odločitvijo Vlade Republike Slovenije vam sporočamo, da vrtci v prihodnjih dveh tednih (16. 11. 2020 -27. 11. 2020) nadaljujejo delo na enak način, kot je to določeno z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerz in visokošolskih zavodih.

Vrtci bodo tudi v prihodnjih dveh tednih, izvajali programe v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Zaradi lažje organizacije dela, vas prosim, da sporočite potrebo po nujnem varstvu za vašega otroka, na tel.št. 051 358 713, do petka 13. 11. 2020, do 12.00 ure. Ob prijavi morate navesti predviden čas prihoda in odhoda otroka.

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke.

S prijaznimi pozdravi.

                                                                     Angela Tivold, pomočnik ravnatelja vrtca

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost