Skoči na glavno vsebino

DEŽURNO VARSTVO OTROK VVE PRI OŠ KUZMA ZA ČAS OD 9.11. DO 13.11. 2020

Spoštovani starši, v skladu z odločitvijo Vlade Republike Slovenije vam sporočamo, da vrtci v prihodnjem tednu nadaljujejo delo na enak način, kot je to določeno z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerz in visokošolskih zavodih.

Vrtci bodo tudi v prihodnem tednu izvajali programe v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način, če tako določi župan občine, na območju katere vrtec izvaja dejavnost.

Za nujno varstvo otrok VVE pri OŠ Kuzma, katerim starši ne morete zagotoviti drugega varstva za čas od 9.11.2020 do 13.11.2020, zbiramo prijave  do jutri, 6.11.2020, do 12.00 ure, na tel.št. 051 358 713.

Varstvo bo organizirano glede na zadostno število prijavljenih otrok.

Dodatne informacije sledijo.

                                                                                                                   Angela Tivold

(Skupno 167 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost