Skoči na glavno vsebino

Sporočamo Vam, da je na OŠ Kuzma prišlo do dodatnih okužb s COVID-19.

Na podlagi epidemiološkega poizvedovanja NIJZ je bilo ocenjeno, da sta trenutno v karanteni dva razreda na OŠ Kuzma. Glede vrtca ni bilo trenutno odrejenih nobenih ukrepov. V vaši presoji je ali boste dali v tem času otroka v varstvo ali ga boste imeli iz preventivnega razloga raje doma. V tem času, ko je na OŠ prisoten virus Covid-19, bodite še posebej pozorni na zdravstveno stanje svojih otrok in pri najmanjšem znaku okužbe o tem obvestite zdravnika ter v primeru okužbe tudi šolo oz.vrtec.

Upoštevajte tudi navodila, da v vrtec prihajajo samo zdravi otroci.

Kuzma, 16. 10. 2020                                   Pomočnik ravnatelja vrtca:

                                                                      Angela Tivold

(Skupno 763 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost