Vsak začetek novega šolskega leta je vedno znova velik dogodek. Za nas zaposlene v VVE pri OŠ Kuzma, za starše, predvsem pa za otroke. Tiste, ki bodo znova v družbi svojih prijateljev, na poseben način pa za tiste, ki v vrteško okolje vstopajo prvič.

V ta vznemirljivi čas, posebna občutja in odgovornosti vnašajo dodatno tudi ukrepi vezani na priporočila NIJZ, ki jih bomo vsi skupaj dosledno upoštevali.

Ob začetku je želja vseh, da bi si ob koncu šolskega leta povedali: «Minilo je pestro, prijetno šolsko leto v katerem smo spoznali veliko novega in postali samostojnejši.«