Spoštovani starši.

Na podlagi vladnega sklepa o podaljšanju ukrepov in omejitev na področju vzgoje in izobraževanja, bo vrtec  VVE pri OŠ Kuzma opravljal le nujno varstvo otrok za starše, ki varstva ne morejo zagotoviti na drugi način

Pozivamo vas, da javite prisotnost vašega otroka tisti starši, ki morate opravljati delo in potrebujete nujno varstvo za otroka.

Informacijo nam posredujte najkasneje do petka, 27. 11. 2020, do 12.00 ure, na telefonsko številko 051 358 713.

Na dan prihoda otroka v vrtec ste dolžni strokovni delavki oddati izpolnjeno izjavo, s katero zagotavljate, da boste v vrtec vodili zdravega otroka. (Priloga)

Starši, ki boste svojega  otroka obdržali doma, ste za čas zaprtja vrtca opravičeni plačila vrtca.

Zahvaljujem se vam za razumevanje v upanju, da bo  naš vrtec čim prej ponovno zaživel.

Pomočnik ravnatelja vrtca, Angela Tivold